چرا صندلی های پلاستیکی بین افراد مختلف محبوب است؟

چرا صندلی های پلاستیکی بین افراد مختلف محبوب است؟، صندلی پلاستیکی یکی از انواع صندلی های کم وزن موجود در بازار است. همچنین میز پلاستیکی نیز جزو میزهای با وزن سبک در بازار به شمار می روند. به صورت معمول از این وسایل پلاستیکی در فضاهای باز استفاده می گردد. از نسل جدید این لوازم در مکان های مدرنی استفاده می شود. در دکوراسیون داخلی نیز صندلی ها و میزهای از جنس پلاستیک کاربرد فراوانی دارند. در کل در مکان های تجاری و مسکونی استفاده از این لوازم بسیار مقرون به صرفه است. این وسایل پلاستیکی قیمت پایین تری نسبت به وسایل چوبی و فلزی دارند. به علت اهمیت قیمت پایین این وسایل بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند. البته قیمت پایین آن ها دلیلی بر بی کیفیت بودن آن ها نیست. این لوازم را از پلیمرهای خاصی می سازند.

ادامه مطلب: چرا صندلی های پلاستیکی بین افراد مختلف محبوب است؟

سختی آب چیست و استفاده از سختی گیر چه مزایایی دارد؟

سختی آب چیست و استفاده از سختی گیر چه مزایایی دارد؟، سختی آب شامل یونهای کلسیم و منیزیم و منگنز و کروم و … میباشد که به آن سختی کل آب یا total hardness گفته میشود. سختی آب بصورت سختی موقت و سختی دایم در آب موجود هست که سختی موقت با حرارت دادن به آب از بین خواهد رفت. ولی برای از بین بردن سختی دایم نیاز به دستگاه سختی گیر خواهیم داشت.

ادامه مطلب: سختی آب چیست و استفاده از سختی گیر چه مزایایی دارد؟

آشنایی با مینی فرز و فرز برقی

آشنایی با مینی فرز و فرز برقی، در این مقاله قصد داریم شما را با دو نوع فرز آشنا کنیم. مینی فرز اولین دستگاهی است که به بررسی آن خواهیم پرداخت و سپس به بررسی فرز برقی می پردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با مینی فرز و فرز برقی

آشنایی با سه نوع فرز پرکابرد در صنعت: فرز شارژی، فرز نئوماتیک (بادی) و فرز آهنگری و سنگ بری

آشنایی با سه نوع فرز پرکابرد در صنعت: فرز شارژی، فرز نئوماتیک (بادی) و فرز آهنگری و سنگ بری، با ما همراه باشید تا به بررسی و معرفی سه فرز پرکاربرد در صنایع مختلف بپردازیم.

ادامه مطلب: آشنایی با سه نوع فرز پرکابرد در صنعت: فرز شارژی، فرز نئوماتیک (بادی) و فرز آهنگری و سنگ بری

کاربرد سنگ فرز چیست و فرز، سنگ مستقیم و فرز نجاری چه تفاوت هایی با هم دارند؟

کاربرد سنگ فرز چیست و فرز، سنگ مستقیم و فرز نجاری چه تفاوت هایی با هم دارند؟، اگر از هر فروشنده ابزاری درباره سنگ فرز بپرسید، اولین چیزی که به ذهن او می‌رسد سنگ فرز دستی است. فرز، ابزاری چندکاره بوده که از آن برای برش، شکل‌دهی و سنباده‌زنی استفاده می‌شود. اگر با چوب، فلز یا سنگ سروکار دارید، فرز تا حد زیادی کارها را آسان می‌کند؛ همچنین فرز ابزاری ضروری برای کسانی است که با فلز کار می‌کنند.

ادامه مطلب: کاربرد سنگ فرز چیست و فرز، سنگ مستقیم و فرز نجاری چه تفاوت هایی با هم دارند؟