اصطلاحات فنی پایپینگ

برخی از اصطلاحات فنی مهمی که در بحث لوله کشی صنعتی وجود دارد، مهندسی پایپینگ همانند سایر دانش‌های فنی، اصطلاحاتی دارد که یادگیری آن‌ها کمک می‌کند تا مهندسان کار خود را بهتر انجام داده و با سایر همکاران خود تعامل دقیق‌تری داشته باشند. در ادامه به اصطلاحات مهمی که در این رشته کاربرد دارد پرداخته شده است.

ادامه مطلب: برخی از اصطلاحات فنی مهمی که در بحث لوله کشی صنعتی وجود دارد

لوله کشی صنعتی

لوله کشی صنعتی (پایپینگ) شامل چه مراحلی است؟، لوله کشی صنعتی همانند سایر فرآیندها دارای چند مرحله اصلی است. در ابتدا باید طراحی لوله کشی انجام شود، سپس اقدام به خرید اقلام کرد و در انتها به مرحله اجرا رسید. با ما همراه باشید تا در این مقاله با این سه بخش آشنا شویم.

ادامه مطلب: لوله کشی صنعتی (پایپینگ) شامل چه مراحلی است؟

طراحی دکوراسیون داخلی چیست ؟

طراحی دکوراسیون داخلی چیست ؟  ، طراحی دکوراسیون ، نقشه کشی و ساخت و ساز مکان که به دست انسان صورت بپذیرد ، قسمتی از طراحی می باشد و با معماری ارتباط مستقیم دارد.

بیشتر بخوانید طراحی دکوراسیون داخلی چیست ؟

دکوراسیون داخلی آتلیه

دکوراسیون داخلی آتلیه  ، دکوراسیون آتلیه یکی از مهم ترین موضوع هایی است که سبب جذب مشتری های زیادی در آتلیه عکاسی می شود . آتلیه عکاسی باید از دکوراسیون داخلی جذابی برخوردار باشد .

بیشتر بخوانید دکوراسیون داخلی آتلیه

بازسازی نمای آجری ساختمان

بازسازی نمای آجری ساختمان، نمای آجری یکی از نماهای قدیمی تا به امروز است. به خصوص در کشور ایران، این نوع نما بیشترین استفاده را داشته است. اما این نماها با گذشت زمان و در برابر عوامل محیطی مانند باران، باد، تغییرات دمایی دچار فرسایش می شوند.

در ادامه خواهید خواند بازسازی نمای آجری ساختمان