دکوراسیون داخلی آتلیه  ، دکوراسیون آتلیه یکی از مهم ترین موضوع هایی است که سبب جذب مشتری های زیادی در آتلیه عکاسی می شود . آتلیه عکاسی باید از دکوراسیون داخلی جذابی برخوردار باشد .

این امر می تواند سبب بازگشت مشتریان قدیمی نیز بشود . در دنیای امروز طراحی دکوراسیون داخلی از اهمیت بسیار زیادی در هر صنف و کسب و کاری را دارا می باشد . برای مثال فضای یک رستوران را در نظر بگیرید . افراد برای گذراندان ساعاتی برای خوش گذرانی و صرف غذا به یک رستوران می روند اگر که این رستوران از یک فضا و محیط شیک برخوردار نباشد مشتریان خود را از دست می دهد .
رنگ دکوراسیون آتلیه عکاسی بسیار مهم است زیرا باید در طراحی دکوراسیون آتلیه عکاسی بسیار دقت داشته باشید . پیشنهاد میکنیم از رنگ های متناسب با رنگ صندلی ها و مبل های آتلیه برای دیوار ها به کار ببرید . گرچه می توانید رنگ دیوار ها را متناسب با نور پردازی آتلیه عکاسی  نیز باشد . از دیگر موارد مهم در دکوراسیون داخلی آتلیه می توان به چیدمان خوب میزها و صندلی ها و مبل های آتلیه اشاره کرد  . پیشنهاد می شود که اگر فقط از صندلی در آتلیه خود به کار می برید ، خوب است که از یک مبل سه نفره شیک که مرکب رنگ صندلی های آتلیه است به کار ببرید . همینطور در فضایی نزدیک به صندلی ها و مناسب با نسبت صندلی ها ی آتلیه به کار ببرید . تا بتواند احساس خوبی را به مشتریان انتقال دهد . همچنین بهتر است که به جنس مبل ها هم توجه کنید و می توانید طبق شکل کلی آتلیه تان از مبل های کلاسیک ، مبل مدرن ، مبل راحتی و ... به کار ببرید .
به کارگیری از پوستر های دیواری زیبا و جذاب نیز جزو ایده های مناسب برای تزئین دیوارهای آتلیه عکاسی می باشد . همینطور استفاده از تابلو دیواری یکی از روش های ناب برای تزئین ظاهر داخلی آتلیه عکاسی مناسب است .