طراحی داخلی لابی هتل

طراحی داخلی لابی هتل، لابی هتل ها اولین بخش از هتل ها هستند که در معرض دید عموم قرار می گیرند. بی شک زیبایی و دکور داخلی لابی ها، احساس خوشایند و دلپذیری را در مراجعین ایجاد خواهد کرد.

به عبارت دیگر لابی ها، به عنوان ویترین کلی هتل ها محسوب می شوند. لابی باید به گونه ای طراحی شود تا دسترسی افراد را به سایر نقاط مورد نیاز تسهیل کند.


قیمت طراحی لابی ها


قیمت طراحی لابی هتل ها بسته به نوع متریال و طرح انتخاب شما دارد. مثلا شما می توانید برای فقط مبل ها از 4 میلیون تا 20 میلیون هزینه کنید، یا برای کفپوش ها می توانید از سرامیک و یا پارکت های چوبی که قیمت متفاتی با سرامیک ها دارند، استفاده نمایید. به منظور برآورد دقیق هزینه های دکوراسیون داخلی لابی هتل ها حتما از یک طراح و مشاوره داخلی کمک بگیرید.


نحوه طراحی داخلی لابی ها


در طراحی داخلی لابی هتل ها باید به دو نکته توجه کنید، یکی قسمت نشیمن و دیگری قسمت نگهبانی. در بخش نشمین که مسافرین از آن برای استراحت استفاده می کنند و قسمت پذیرش هم در این حوزه قرار دارد و دیگری قسمت نگهبانی است که حالت خوشامدگویی به مسافرین را داشته و گام اول در جذب مسافرین می باشد. برای طراحی داخلی لابی از تجهیزات مدرن استفاده کنید و رنگ هایی به کار برید تا احساس آرامش و لاکچری در مراجعه کنندگان ایجاد کند.

 

نکات قابل توجه در طراحی داخلی لابی ها


طراحی لابی باید به گونه ای باشد که چشم مراجعه کننده را خیره کند، برای این منظور می توانید از عکس ها و تابلوهای نفیس استفاده کنید، اقلامی که برای لابی ها استفاده می کنید باید با وسعت و اندازه لابی ها، متناسب باشد مثلا اگر مساحت لابی کم است باید از مبلمان ظریف تر و دکوری های کوچک تری استفاده کنید و در عین حال فضای مناسب برای تردد ایجاد شود. مثلا از رنگ های هماهنگ که یک طیف سایه روشن در محیط ایجاد می کنند استفاده کنید. به عبارت دیگر در طراحی داخلی محیط های چند منظوره بهتر است از رنگ هایی که در یک طیف هستد استفاده نمود.


نتیجه پایانی


برای طراحی داخلی لابی از تجهیزات مدرن استفاده کنید و رنگ هایی به کار برید تا احساس آرامش و لاکچری در مراجعه کنندگان ایجاد کند.